3780 Edelény Borsodi út 36/b. Telefon: (48) 525-134 Fax: (48) 525-134 Email: szentmiklos.edeleny@gmail.com www.sztmi.hu
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Régebbi cikkek

LEGO Education

3780 Edelény Borsodi út 36/b. Telefon: (48) 525-134 Fax: (48) 525-134 Email: szentmiklos.edeleny@gmail.com www.sztmi.hu

Középfokú nyelvvizsgára készülünk

Iskolánkban a 2008-tól elinduló  kéttannyelvű képzés fő célkitűzése volt, hogy ösztönözzük tanulóikat az idegen nyelven való kommunikációra, fejlesszük beszéd- és hallás értési készségüket életkoruknak és gondolkodási szintjüknek megfelelően, szólaljanak meg bátran angolul, tudjanak beszélgetést kezdeményezni, folytatni, és az idegen nyelvet a mindennapi  kommunikációs helyzetekben használni. A szorgalmas, megfeszített munka eredményeként azonban ettől sokkal többet értünk el, hiszen április 9-én iskolánk négy hetedik osztályos,  kéttannyelvű  oktatásban résztvevő tanulója  sikeres szóbeli középfokú  BME típusú próba nyelvvizsgát tett Miskolcon a Langwest Nyelvi  Központban.  A nyelvvizsga 72 elért ponttól eredményes. 13 éves tanulóink a következő pontszámokat érték el:
Varga Lili  92 pont
Tóth Judit  89 pont
Képes Kinga  79 pont
Harcsa Attila  78 pont
Szívből gratulálunk a rendkívüli teljesítményhez!
Tóthné Gál Judit
felkészítő tanár

Napi Evangélium küldés

E-mail:

Név:

Lakcím:

 

Hirdetés

SZTMI - Facebook