Hírek

Szabad a vers!

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív
 

Kedves Gyerekek! Kedves Szülők, Barátok!
Iskolánk 5.a osztálya Fórizsné Petrezselyem Judit tanárnő vezetésével pályázott a Szabad a vers! című országos verspályázatra, ahol nagy költőink családhoz köthető, családról, családtagokról, kötődésekről szóló verseinek újragondolása, átfogalmazása volt a feladat. Az alábbi linken lehet szavazni az osztályra:

https://csaladokeve.hu/szabadavers/szavazas/adatlap/147

A szavazáshoz csak egy e-mail címre van szükség. Visszaigazolást mindenki kap az e-mail címére, azonban figyelni kell, mert van ahol a promóciókba és a spam mappába teszi a visszaigazolást. Szeretettel kérünk minden kedves ismerőst, hogy szavazatával segítse iskolánk tanulóit 😊🤗👍

©2018 Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda

Keresés