Hírek

Máriapócsi Gyermekbúcsú

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív
 

Az idei Máriapócsi Gyermekbúcsút a mi iskolánk szervezte. Közel 4000 gyermek látogatott el a rendezvényre. A jó időért és az együtt töltött percekért hálát adunk a pócsi Szűzanyának és mindenkinek, aki valamilyen formában hozzájárult és segített a Gyermekbúcsú szervezésében, lebonyolításában. Külön köszönetünket fejezzük ki újonnan felszentelt püspökünknek, Ábel atyának és Juhász Géza első helynök atyának a Szent Liturgia bemutatásáért, Mosolygó Tibor "Soma" atyának, Orosz István atyának és Simon Fecónak a sok segítségért, Viktória Vadásznak a támogatásért, a máriapócsi polgárőrségnek és Pál Miklós atyának, valamint a Nyíradonyi Egyházközségnek a segítő együttműködésért.
A cikkben egy kis képes összefoglaló a búcsúról

http://hd.gorogkatolikus.hu/Gyermekbucsu-Mariapocson-2018-majus-13

©2018 Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda

Keresés