Hírek

Istenszülő oltalmának ünnepe

Previous Next

Október 1-jén a legszentebb Istenszülő oltalmát ünnepeljük. Intézményünk számára duplán fontos ez a nap, hiszen Oltalom Tagóvodánk is ennek a szép ünnepnek a tiszteletére lett felszentelve. Iskolánk tanulóival délelőtt Szent Liturgián vettünk részt a görögkatolikus templomban. Majd azok a tanulóink, akik az óvoda által kiírt rajzpályázaton helyezést értek el, tanárnénijük vezetésével részt vettek az ünnepséggel egybekötött díjátadón. Alsó tagozaton Varga Luca 2.a osztályos tanulónk 3. helyezést ért el, Zupcsány Kristóf szintén 2.a osztályos tanulónk pedig különdíjat kapott. Felkészítő tanárnénijük Fóris Mártonné. Felső tagozaton is szép eredmények születtek: 1. helyezett lett Gémes Elizabet 6/a osztályos tanuló, 2. helyezett lett Malinkó Bianka 6/a osztályos tanuló, valamint 3. helyezett lett Galló Dániel szintén 6/a osztályos tanuló. Felkészítő tanáruk Magyarné Verebélyi Ágnes. A díjakat Orosz Atanáz püspök atya és Marincsák László óvodalelkész adta át. Ezúton is gratulálunk mindenkinek és köszönjük szépen az Oltalom Tagóvoda óvodásainak, hogy ilyen szép műsorral örvendeztettek meg bennünket.

Tags:
©2019 Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda

Keresés