Hírek

Imáink a Missziós keresztnél

Previous Next

Missziós Kereszt városunkban

A közös imádságok után - a felső tagozatos diákjaink Kovács Lajos iskolalelkész és Kondás András rakacaszendi parókus Atyák tanítását hallgathatták meg a Missziós Keresztről, valamint a keresztény jelképekről és szimbólumokról.

Iskolánk kórusa szívhez szóló, a Jó Istent magasztaló énekekkel köszöntötte a városunkba érkezett Missziós Keresztet.
Hála és köszönet gyermekeinknek és a kórust vezető Kálmán Rita tanárnőnek!

Pedagógusaink is imádkoztak a tanulóinkért, szüleikért, a tanári hivatásért, és a városért.

Kedden virrasztottak a diákjaink. Este 8 órakor megtelt fiatalokkal a görögkatolikus templom. Kazincbarcikai, sajószentpéteri és edelényi iskolások együtt dicsőítették az Istent énekszóval, közben a jelenlévő atyák rövid elmélkedéseket tartottak nekik. Megható és felemelő este volt.

 

Tags:
©2020 Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda

Keresés