Previous Next

Iskolánk a Zrínyi Ilona Matematika Versenyen kiemelkedő teljesítményt nyújtott, így a megyei rangsorban az 5.helyet érte el. Egyéniben Szabó Helga 2.c osztályos tanuló 20.helyezett lett, felkészítő pedagógusa Mátrai Edit tanárnéni. Molnár Boldizsár 3.a osztályos tanuló 2.helyezett lett, felkészítő pedagógusa Kossuth Szabolcsné tanárnéni. Malinkó Dioméd 5.c osztályos tanuló pedig 15.helyezett lett, felkészítő pedagógusa Tapa Ottóné tanárnő.
Csapatverseny eredmények:
3. évf. 3. hely
8. évf. 7. hely
7. évf. 18. hely
2. évf. 19. hely
4. évf. 25. hely
6. évf. 27. hely
A harmadikos csapat tagjai: Bálint Barnabás 3.c osztályos tanuló, felkésztő pedagógusa Gyapjasné Kalász Veronika, Molnár Boldizsár 3.a osztályos tanuló, felkészítő pedagógusa Kossuth Szabolcsné tanárnéni és Puskás Réka 3.a osztályos tanuló, feljészítő pedagógusa Kossuth Szabolcsné tanárnéni.
Molnár Boldizsár iskolánk legeredményesebb versenyzője címet nyerte el. Szívből gratulálunk minden versenyzőnek és a felkészítő tanároknak, különösen Kossuth Szabolcsnénak, aki a megye 20 legeredményesebb felkészítője között van.

Tags:

Previous Next

Iskolánk tanulói 2018. 12. 08-án részt vettek a Budapesten az Angyalföldi Láng Sportcsarnokban egy, a sportegyesület által szervezett akrobatikus Rock 'n' Roll versenyen.
A csapatok nagyon ügyesek voltak, alig 3 hónapnyi felkészülés után kihozták magukból a maximumot. A felső tagozatos csapat arany minősítést, az alsó tagozatos csapat pedig ezüst minősítést szerzett!
Edzőjük: Molnár Petra

Szívből gratulálunk mindenkinek!

Alsós csoport:
Diczházy Éva, Gyöngyösi Márk, Korbely Ágota, Soltész Lili, Szűcs Petra

Felsős csoport:
Agócs Gréta, Bodnár Kitti, Buczkó Dorina, Dankó Fruzsina, Demeter Boglárka, Hajdú Hanna, Kiss-Simon Lili, Kléri Petra, Matisz Sára, Sári Letícia, Szinai Csenge Dorka, Szomolya Jázmin, Tomorszki Flóra, Varga Emese, Viszlai Ariella, Zilahy Eszter

Tags: ,

Previous Next

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület 2018. december 7-én, pénteken 13.00 órától tartotta a Megyeháza Dísztermében a 2017/2018. tanév évértékelő ünnepi ülését, ahol iskolánk a nagy létszámú iskolák között az előkelő 3. helyezést érte el. Iskolánkat képviselte: Kerekes Imre igazgatóhelyettes, valamint Polácsik László és Tugyi Attila testnevelők.

Tags: ,

Previous Next

A hétvégén Kazincbarcikán Judo Csillagok és Mikulás Kupa versenyen vettek részt az iskola judokái
11 csapat 200 résztvevő, köztük román, szlovák és ukrán résztvevőkkel.
Eredmények: Gyermek korúak( 2010-11)
24 kg: II. Szaniszló Lilianna
35 kg I. Kulcsár Dóra
24 kg: III. Matyi Balázs
Diák D (2009)
27 kg: I. Kovács Réka ( legjobb lány judoka kupa nyertes)
24 kg: I. Fedor Bence ( legjobb fiú judoka kupa nyertes)
Diák C (2009)
36 kg: I. Göndör Kristóf
III. Molnár-Gál Domonkos
55 kg II. Szabó Csaba
III. Szabó Patrik
Diák B (2007)
36 kg III. Tankó Panna
44 kg I. Riczu Regina
Diák A ( 2006)
+56 kg II. Szabó Titanilla
60 kg II. Szekeres Áron
Köszönjük a felkészítést Nagy József bácsinak.
Mindenkinek szívből gratulálunk!

Tags: ,

Previous Next

A hajdúdorogi Szent Bazil Görögkatolikus Középiskola által szervezett, VII. HAGIT-on megrendezésre kerülő népdaléneklési versenyen iskolánk, a Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola tanulói kiemelkedő helyezéseket értek el.

5-6.korcsoport szóló kategóriában
I. helyezés Novák Csenge

5-6. korcsoport csoport kategóriában:
II. helyezés Edelényi betyárok
Tagjai: Juhász István
Kovács Bálint
Demkó Balázs
Asztalos Dániel

7-8. korcsoport szóló kategóriában:
II. helyezés Tomorszki Flóra

7-8. korcsoport csoport kategóriában :
II. helyezés Kispántlika együttes
Tagjai :Szintai Nóra
Lénárt Dorina
Takács Viktória
Poros Evelin
Tomorszki Flóra

Tags:
©2019 Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda

Keresés